В уряді оголосили конкурс на посаду голови “Нафтогазу”

У Кабінеті Міністрів України не продовжили договір з головою правління Нафтогазу Андрієм Коболєвим та повідомили про новий конкурс на цю посаду.

Про це прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив 6 березня час засідання уряду, передає “Громадське”.

Гройсман також повідомив, що новий конкурс оголосять з 23 березня. Уряд спільно із Наглядовою радою Нафтогазу обговорить контракт з новим головою правління Нафтогазу.

«22 березня добігає кінця контракт з головою правління Нафтогаз. Це означає що ми маємо ухвалити рішення з точки зору ефективності корпоративного управління. Сьогодні при ухвалюємо рішення про те, що б 23 березня оголосити конкурс посаду голови правління Нафтогазу», — заявив Гройсман.

Зараз правління Нафтогазу судиться з Росією та Газпромом стосовно стягнення з них компенсації за рішеннями Стокгольмського та Гаазького арбітражів. Йдеться про чинне правління компанії, яке виграло арбітражі у дискусії з Газпромом про газові контракти, укладені 2009 року, а також виграло арбітраж щодо втрати своїх активів через анексію Криму.

Прем’єр -Міністр додав, що в уряді переглянуть оплату праці керівництва Нафтогазу.

Зазначимо, що Нафтогаз — газовий монополіст на ринку України, який несе відповідальність за видобуток, імпорт та постачання газу. В межах європейських вимог, компанію мають трансформувати та розділити на дві компанії, одна з яких буде відповідальною за всю газотранспортну систему України.

Додамо, що Нафтогаз заявив про виплату 41 співробітнику $46 за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Сума, яку компанія вирішила виплатити своїм співробітникам, становить 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 мільярда доларів) та  складатиме 46,3 мільйона доларів. Крім цього, премії мали отримати 41 особа, яка «прямо чи опосередковано внесла значний вклад у досягнення результату».

Нагадаємо, що НАК “Нафтогаз України” оцінив збитки для України від газових контрактів 2009 року в 32 млрд доларів.

 

133 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up