Українським туристам презентують новий продукт – “Львів+”

У Львові починають втілювати в життя новий туристичний продукт — проект «Львів+». Це комплексна екскурсійна програма, яка крім Львова включає відвідини Дрогобича або Жовкви. “Львів+” розрахований на самостійні мандрівки туристів та екскурсійні тури, які продаватимуть у туристичних агенціях міста. 

Начальник управління туриз­му Львівської міської ради Ліна Остапчук повідомила Syla.News, що для промоції нового туристичного продукту на Всеукраїнський форум було зібрано гідів та екскурсоводів зі всієї України. Їм повідомили  про новинку, відвезли на екскурсію до Дрогобича, показали родзинки міста.

“Дрогобич буде цікавим туристам не лише архітектурою, – каже пані Ліна. – Місто славиться найстарішою солеварнею в країні, яку згадують у літописах 1097 року. Солеварня — єдине постійно діюче підприємство в Україні і ніколи не припиняло роботу. Проект “Львів+” розрахований на туристів, які вже були у Львові і все тут побачили. Коли повертаються, то зупиняються у готелі Львова, снідають і потім їдуть на екскурсію до Дрогобича, де того ж дня повертаються”.

За словами чиновниці, проект “Львів+” не обмежується лише Дрогобичем та Жовквою. Екскурсійна програма включає і околиці Львова. Так, гостям планують показати історичні цікавинки Сихова (мурали на багатоповерхівках, стародавні дерев’яні церкви), а також Центр імені митрополита Шептицького, УКУ.

“Прогнозую, що проект “Львів+” приживеться. Керуюся гаслом – “Роби так, ніби усе вийде!” – повідомила Ліна Остапчук.

Натомість екскурсовод з багаторічним стажем Андрій Йосипович сказав Syla.News, що проект може “прогоріти”:

“Більшість іноземних та українських туристів їдуть саме до Львова, околиці мало кого цікавлять. Якщо хочуть більше мандрів, то крім Львова обирають курорт  Буковель, Чернівці, Яремча. Дрогобич хороше містечко з красивою спадщиною, але багатьом туристам він не буде настільки цікавим”.

Зазначимо, три гірські громади – Славська із Львівської та Вигода і Долина із Франківщини наприкінці 2018 року задекларувати намір про створення “туристичного субрегіону”.

118 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up