Реформування “Укроборонпром”: РНБО збирається на засідання

Сьогодні, 6 березня, відбудеться засідання Ради національної безпеки та оборони стоовно реформування державного концерну “Укроборонпром”.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Доповідь Президента України Петра Порошенка транслюватиметься в прямому ефірі, решта засідання відбуватиметься в закритому режимі”, – розповіли в прес-службі.

Засідання РНБО пройде на виконання доручення Президента Петра Порошенка, яке він дав під час поїздки до Миколаєва.

“Ми вже давно планували провести засідання РНБО з питанням на порядку денному про реформування “Укроборонпрому” і посилення прозорості його діяльності, розширення урядового, парламентського і громадського контролю над діяльністю оборонного сектору”, – сказав Порошенко, доручивши призначити розгляд питання на 6 березня.

Зазначимо, що 25 лютого у програмі “Наші гроші” озвучили інформацію про “багаторічну схему вимивання сотень мільйонів гривень” із українського оборонного комплексу, до якої, за свідченнями журналістів, начебто, мав стосунок син першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. Згодом у НАБУ розповіли, що фірми, які фігурують у розслідуванні журналіста Bihus.info Лесі Іванової, є об’єктами розслідувань детективів бюро.

Гладковський спростував звинувачення у корупції та звернувся до НАБУ й ГПУ з вимогою перевірити факти, наведені в журналістському розслідуванні. Крім цього, він попросив призупинити його повноваження як першого заступника секретаря РНБО України та голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю на час перевірки фактів, викладених у розслідуванні.

Нагадаємо, 4 березня Президент України Петро Порошенко заявив про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО.

211 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up