У Польщі затримали організаторів міграції нелегалів

Поляки та українці створювали умови незаконного перебування у Польщі майже 500 іноземцям.

Про це повідомляє “Польське радіо”.

Центральне слідче бюро поліції (CBŚP) разом із Прикордонною службою Польщі затримали 16 осіб, що підозрювалися як учасники угруповання, яке займалося контрабандою іноземців.

Відомо, що затримано 13 поляків та 3 громадян України.

За словами працівниці Центрального слідчого бюро поліції Івони Юркєвич, розслідування щодо цього затримання тривало більше року.

«Проведено обшуки в кількадесяти квартирах, які використовували члени злочинної групи. Заходи проводилися одночасно на терені Мазовєцького, Малопольського та Сілезького воєводств», – розповіла Юркєвич.

Слідство зазначило, що банда займалася переправленням до Польщі громадян Пакистану, Сирії, Алжиру, Іраку, Єгипту, Лівії, Ірану та Індії, а потім узаконила їхнє проживання на території країни. Зловмисники могли незаконно переправити через кордон близько 500 іноземців.

«Механізм діяльності групи полягав у реалізації іноземцям документів, що дозволяють клопотатися про надання дозволів на тимчасове перебування та працю. Члени групи представляли також іноземців під час адміністративних проваджень», – додали у Прикордонній службі Польщі.

З будинків підозрюваних вилучили близько 250 тисяч крон у різній валюті, але за повідомленням прокуратури, угруповання могло отримати за свою незаконну діяльність майже 920 тисяч євро.

85 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up