Підозрюваного у вбивстві Гандзюк відсторонили від посади

Підозрюваного у вбивстві Гандзюк відсторонили від посади

У Шевченківському суді частково задовольнили позов прокуратури про відсторонення підозрюваного в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк Владислава Мангера з посади голови Херсонської обласної ради та звільнили його з посади на місяць — до 6 квітня 2019 року.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського із зали суду.

Прокуратура просила звільнити Мангера на два місяці, підкреслюючи, що будучи на посаді Владислав Мангер чинитиме тиск на можливих свідків у справі, а саме працівників Херсонської обласної ради. Крім цього, у прокуратурі заявили, що, перебуваючи на посаді, Мангер може ліквідувати докази та перешкоджати слідству.

Адвокати Мангера виступали проти задоволення відповідного клопотання, стверджуючи, що прокуратура не має достатньої кількості доказів того, що  Мангер причетний до вбивства Гандзюк. Вони кажуть, що вся робота прокуратури була від самого початку скерована на усунення Мангера як представника опозиційної сили з посади перед виборами в Україні. Адвокати також заявили, що з працівників обласної ради немає свідків у справі, а посада підозрюваного передбачає лише організацію роботи 30 осіб депутатського корпусу.

Читати також:  Смерть Катерини Гандзюк: реакція посадовців

Сам Мангер наголосив, що справа має політичне підгрунтя, а свідків, про яких згадувала прокуратура, він не знає і не може на них вплинути. Підозрюваний також додав, що після того, як йому вручили  підозру, планував піти у відпустку на час розслідування.

На це рішення може подати апеляцію у відповідну інстанцію. Адвокати зазначили, що подаватимуть апеляцію.

Напередодні у суді не продовжили обов’язки стосовно застави Мангеру. Це свідчить про те, що Мангер повинен з’явитися до слідчого за викликом, але з нього знімуть браслет і він матиме змогу перебувати за межами Херсона. Також йому буде повернено закордонний паспорт. Прокурори ствердили, що подаватимуть нове клопотання. Сам підозрюваний наголосив, що він носить електронний браслет і нікуди не тікатиме.

Читати також:  Підозрюваний в організації вбивства Катерини Гандзюк, не прийшов на суд через стан здоров'я

Зазначимо, що 1 березня у апеляційному суді не розглядали скарги прокурорів та захисників Мангера. Засідання перенесли на 4 березня — тоді, коли запобіжний захід для підозрюваного вже перестане діяти. Прокурори зазначили, що тікати — не в інтересах Мангера, захисники підозрюваного — що їхній підзахисний прибуде у суд 4-го березня.

Нагадаємо, що 11 лютого голові обласної ради Херсонскої області Владиславу Мангеру оголосили підозру з організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Коментувати

202 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up