Біткоін-майнери скуповують вживане обладнання для вкладення у гідроенергетику

Китайські майнери почали скуповувати вживане обладнання для добування криптовалют та укладають угоди з операторами ферм, роблячи ставку на збільшенні запасів гідроелектростанціями.

Про це повідомляє інформаційний ресурс CoinDesk.

Найвигідніші умови для майнерів будуть у провінціях Сичуань та Юньнань, що у південно-західній частині Китаю. За даними оператора компанії Hashage, влітку ціна на кіловат/годину енергії може становити близько $0,0037.

Сюн Ченг, виконавчий директор компанії Hashage, повідомив про готовність розмістити понад 1 млн приладів великими гравцями та приватними майнерами.

Зазначимо, найбільш зацікавленими у вкладеннях є підприємці з Внутрішньої Монголії та Синьцзян. В цих областях ціна за кіловат/годину енергії становить $0,052.

Також Ченг додав, що китайські майнери розширюють ринок вживаного обладнання. Так, модель Antminer S9 продається в діапазоні від $100 до $200. Також є випадки продажу деякими продавцями нових приладів цієї моделі за ціною $300, хоча ціна на сайті Bitmain коштує $450 за одиницю.

У свою чергу, представники майнінг пула Bixin назвали модель Antminer S9 аналогом автомата АК-47, адже вона показує найкраще співвідношення вартості обслуговування та виробничих можливостей.

Зазначимо, компанія Hashage має намір купити та розмістити 20 тис вживаних ASIC-приладів. Сюн Ченг впевнений у значному зростанні хешрейта біткоіна. На даний момент, за інформацією з сайту Blockchain.com, він складає 44,9 EH/s.

Додамо, загальний дохід біткоін-майнерів у лютому становив $195 млн, що на 10% нижче за попередній місяць. Проте валова маржа демонструє ріст з початку 2019 року, що принесла високий чистий прибуток для майнерів.

 

Читайте більше з теми:

ЦІКАВИЙ ФАКТ ПРО БІТКОЙНИ, МІЛЬЙОНИ ДОЛАРІВ ТА СМІТТЯ

157 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up