100 днів у полоні: У Львові провели акцію на підтримку захоплених українських моряків

Напередодні під стінами облдержадміністрації відбулась акція на підтримку українських моряків, захоплених росіянами наприкінці листопада у Керченській протоці.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

В акції взяли участь ветерани військово-морських сил України, учасники бойових дій, кримські татари, чорноморці та небайдужі українці. Представники козацьких чайок підняли військово-морський прапор України та прочитали звернення до усього цивілізованого світу для того, щоб посилити тиск на агресора – Російську Федерацію.

“Сьогодні вже минуло 100 днів, як українські моряки знаходяться у військовому полоні в Російській Федерації і ми на знак підтримки українських моряків організувати акцію, якою започаткувати флешмоб щодо звернення до всієї світової спільноти, до всього товариства з проханням чинити більший тиск на Російську Федерацію. Постійно впливати політично, економічно, військовим шляхом, будь-яким для того, щоб припинити воєнну агресію проти України з боку РФ, звільнити всіх військовополонених, яких вона незаконно утримують, всіх політв`язнів, всіх українських громадян повернути в Україну і звільнити українські території”, – розповів організатор акції Тимур Баротов”.

Учасники акції “100 днів полону” принесли паперові кораблики з іменами полонених українських моряків і підняли їх угору, коли зачитували звернення.

“Ми розуміємо, що тільки із світовою спільнотою і громадськістю ми можемо перемогти у цьому протистоянні. Війна – гібридна, санкції безперечно діють, їх треба тільки посилювати, приймати все ширше коло людей до тих людей і ми дуже хочемо легкого вирішення такого, як введення миротворчого контингенту. Я думаю, що це був найпростіший спосіб закінчити цю війну. Тому що думаю, що Росія все ж таки не піде на війну з НАТО”, – зазначив учасник акції, лейтенант запасу батальйону “Айдар” Киричинський Ярослав.

Також організатори дійства розпочали у соціальних мережах флешмоб на підтримку військовополонених українських моряків, у якому закликають всіх небайдужих записати відеозвернення з вимогою до Російської Федерації припинити гібридну війну проти України, звільнити усіх полонених українців, які незаконно утримуються  у в’язницях, повернути захоплені кораблі і звільнити окуповані території України.

Наприкінці акції всі учасники виконали державний гімн України.

Нагадаємо, що у січні затримані росіянами в районі Керченської протоки українські моряки відмовилися давати свідчення в суді країни-агресора.

205 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up