“Укрзалізниця” оновить килими у вагонах

Укрзалізниця матиме нові вагони без радянських червоних доріжок.

Про це повідомив голова залізниці Євген Кравцов у Facebook, – передає “Еспресо”.

У нових вагонах з’явиться  суцільне шумоізоляційне покриття для підлоги.

“Проанонсую гарні новини: цього року з заводу ми отримаємо 40 нових вагонів. Вони будуть без звичних різнокольорових доріжок і розкритикованого пасажирами лінолеуму. Замість них – суцільне шумоізоляційне покриття для підлоги”, – повідомив Кравцов.

Коли голову залізниці Євгена Кравцова запитали, чому в “Укрзалізниці” не зробили це раніше та чому не замінять килими одразу у всіх вагонах, він відповів: “Бо ціна чимала. Але перші 10 вагонів (повноцінний склад нового поїзда) отримаємо вже у березні”.

 

Де червоні килими? В минулому. Проанонсую гарні новини: цього року з заводу ми отримаємо 40 нових вагонів. Вони будуть без звичних різнокольорових доріжок і розкритикованого пасажирами лінолеуму. Замість них – суцільне шумоізоляційне покриття для підлоги. Чому не робили це раніше і не міняємо килими одразу у всіх вагонах? Бо ціна чимала. Але перші 10 вагонів (повноцінний склад нового поїзда) отримаємо вже у березні. Там, до речі, є ще кілька новинок. Виробнику ми прописали нові технічні умови. Тож будемо чекати на зворотний зв’язок від пасажирів.

Опубліковано Євгеном Кравцовим Вівторок, 5 березня 2019 р.

 

Нагадаємо, на початку лютого «Укрзалізниця» заявила, що 2019 року планує на чверть підняти вартість тарифів на перевезення пасажирів залізничним транспортом.

181 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up