Україна погасила борг за єврооблігаціями, які реструктурували у 2015 році

У Міністерстві фінансів України повернули борг у  444,4 мільйона доларів за єврооблігаціями, які реструктурували у 2015 році.

Про це повідомляє “Громадське”.

Відомо, що це вже сьомий платіж за цим боргом, з яким  держава розрахувалася на користь кредиторів. Перший платіж за ним становив 473,3 мільйона доларів.

Зазначимо, що в рамках реструктуризації 2015 року Кабінету Міністрів України вдалося змінити умови державних запозичень, а також запозичень державних підприємств, зокрема Укравтодору та Конструкторського бюро «Південне». Відсоткова ставка за цим боргом складає 7,75% річних, а платежі виплачуються кожні півроку — у березні та у вересні.

За інформацією Міністерства фінансів України, на початку лютого 2019 року державний борг складав 78,25 мільярда доларів.

У Національному банку України стверджували, що вперше обсяг державного боргу України за багато років скоротився менше 60% від ВВП.

Додамо, що на станом на початок 2019 року розмір державного боргу України становить 78, 32 мільярда доларів.

Нещодавно у Рахунковій палаті заявили, що 40% бюджету поточного року піде на повернення державного боргу.

Нагадаємо, що на початку року, Міністерство фінансів оцінило загальний обсяг платежів за державним боргом в 417 мільярдів гривень, або 14,2 мільярда доларів.

149 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up