У Києві вбили свідка у справі “діамантових прокурорів”

Сьогодні, 5 березня, у столиці вбили  власника ювелірного заводу і свідка у справі “діамантових прокурорів”  Сергія Кисельова.

Про це повідомляє екс-заступник генпрокурора Давид Сакваралідзе, який займався розслідуванням справи, – передає “Українська правда”.

“Убитий Кисельов – людина, яка упізнала свої діаманти (колишній власник заводу ювелірних виробів) в гучній справі “діамантових прокурорів”, –  прокоментував новину про вбивство чоловіка Сакваралідзе.

“Убитий Кисельов раніше розповідав, як з його заводу разом з діамантами, знайденими під час обшуку у заступника облпрокурора Київської області Корнійця, так само пропало кілька млн USD і десяток кг золота. У свідченнях називав прізвища тодішнього заступника генпрокурора і заступника міністра МВС”, – розповідає Сакваралідзе.

“Так само розповів, що в обмін на те, щоб забути за вкрадені під час обшуку готівку й золото, справу по ньому закриють. Тоді так і сталося”, – зазначає він.

Екс-заступник генпрокурора Віталій Касько розповів “Українській правді”, що Кисельов потерпів у справі “діамантових прокурорів”.

“У 2010 році в Кисельова правоохоронці провели обшуки і вилучили дорогоцінності. Згодом ці догороцінності “загубилися”, – повідомив Касько.

Він додав, що Кисельов упізнав свої діаманти у прокурора Корнійця і через це давав свідчення до прокуратури.

В той самий час Касько не зміг ні підтвердити, ні спростувати факт убивства бізнесмена.

“Я знаю цю інформацію лише від журналістів, які мені говорили, що на місці знайдені його документи і номери автомобіля зареєстровані на Кисельова”, – додав Касько.

Нагадаємо, на початку березня поліція затримала  підозрюваних у вчиненні шести терактів, серед яких замах на вбивство.

121 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up