У Львові з третьої спроби демонтували стелу Монумента слави

Вночі у неділю, 3 березня, у Львові з третьої спроби знесли 30-метрову стелу Монумента слави, що розташований на вулиці Стрийській. Тепер розбиватимуть бетонну конструкцію стели, що впала донизу.

Попередні дві спроби знести стелу були для підрядника невдалими. Про це повідомляє ІА “Вголос”.

Зокрема, 1 березня, працівники компанії «Промальтбуд» понад 6 годин намагались повалити найвищу частину конструкції на землю. Однак, конструкція виявилась надто міцною, тому демонтаж перенесли.

Стелу мали повалити за допомогою лебідки, але з’ясувалось, що її потужності не вистачило, як і робочої довжини танкового троса.

У 2017 році у Львові була створена комісія, яка провела обстеження монументу і визнала 30-метровий пілон аварійним. А наприкінці лютого 2018 року Львівська мерія ухвалила рішення демонтувати аварійний 30-метровий пілон Монумента слави. П’ять барельєфів із 30-метрової стели уже перенесли до музею «Територія терору».

165 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up