Президент Узбекистану дав міліціонерам “від трьох до шести місяців” на схуднення

Президент Узбекистану Шавкат Мірзієєв розкритикував співробітників міністерства внутрішніх справ за зайву вагу і дав їм “від трьох до шести місяців” на схуднення

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на Радіо Свобода.

“Нам не потрібен офіцер, співробітник органів внутрішніх справ з надмірною вагою. Як в такому стані він зможе ловити злочинців? Хай займається спортом. Це потрібно не для мене, а для їх здоров’я. Ми дамо їм час: три або шість місяців – нехай за цей час приведуть себе в порядок і скинуть зайву вагу”, – зазначив глава Узбекистану. 

Мірзієєв, заявив, що це внаслідок малорухливого способу життя і через неправильне харчування.

“Половина населення Узбекистану має зайву вагу. У 46% – підвищений вміст холестерину в крові, у 31% – високий кров’яний тиск”, – наголосив президент.

Після цього виступу з’явилися повідомлення про те, що низка державних установ Узбекистану вимагають від своїх співробітників терміново схуднути, а в деяких держорганізаціях співробітникам роздавали внутрішні інструкції з приводу приведення ваги в норму.

Зазначамо, раніше МВС Таджикистану звільнило 10 міліціонерів через те, що вони не змогли скинути зайву вагу. Ще понад 100 міліціонерів отримали попередження.

Як відомо, за результатами міжнародного дослідження, опублікованого на початку 2019 року, Іспанія посіла першу сходинку в рейтингу країн за рівнем здоров’я населення. Україна зайняла у ньому 93-є місце

100 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up