Командир “ДНР” встала на бік України і свідчитиме в Гаазі

Одна з командувачів терористів “ДНР” Світлана Дрюк (Вітерець) перейшла на бік України і  даватиме свідчення в Гаазькому трибуналі.

Про це повідомляє “ТСН”.

За повідомленнями журналістів, українська контррозвідка вивела Світлану з окупованої бойовиками  території. Якраз тоді командир розповідала росіянам, що перебуває в Ростові через особисті справи.

“Поки, за легендою, я у лікарні у Росії”, – стверджує жінка.

“Вітерець” посідала провідні посади в реактивному дивізіоні загарбників під час штурму Дебальцевого. Крім цього, вона служила в групі, яка штурмувала Широкине. У лавах бойовиків  займалася командуванням “одинадцятого полку”.

“Мені кажуть, ти воювала, ти вбивала людей, так, я в чотирнадцятому році стала начальником штабу дивізіону. Я себе не виправдовую, просто тоді був такий час, і я виконувала те, що мені говорили”, – розповіла Світлана.

Особисті наміри змусили її перейти на український бік. Світлана начебто передала українцям документи, які свідчать, що найновішу російську техніку перекидають через кордон на Донбас.

Про трьох десятків кадрових російських військових , яких Росія відправила в Україну вбивати, Дрюк готова свідчити на Гаазькому трибуналі.

“Приїжджаючи до нас, вони відразу ж підписують наказ, за яким вони не мають права спілкуватися з нами, аборигенами, тільки по службі. Їм не можна спілкуватися з жінками, на що вони благополучно хотіли наплювати”, – зазначила Світлана.

За її словами, росіяни мають план, за яким збираються вводити армію на українську територію. Якщо Кремль дасть сигнал, вторгнення виглядатиме таким чином.

Кожна військова частина “ДНР”  має пункт приймання особового складу. Зараз там підготовлені документи прикриття на кожного з російських військових, яких заведуть під виглядом мобілізації місцевих робочих. На базі одного “ДНРівського” полку за декілька годин мають розгорнути три російських. В масштабах усього Донбасу це майже сотні тисяч солдатів.

“І всі росіяни за списком є місцевими. З кожного полку робиться три частини – якщо в полку дві тисячі людей, то зайде шість тисяч росіян”, – додала Дрюк.

Зазначимо, що на окупованих бойовиками  землях про Світлану зняли фільм «Ополченочка», який презентують 9 травня. У соціальних мережах вже висловмили сумніви, що саме Світалана Дрюк – прототип героїні цього “фільму”.

203 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up