У Чернівецькій області двоє священиків побились через перехід до ПЦУ

Збори церковної громади, яка вирішила перейти з підпорядкування Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України, завершилися бійкою між священиками.

Як повідомляє Громадське, інцидент стався в селі Бережонка Вижницького району під час зборів парафії церкви Святого Апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

За словами очевидців, на зборах церковної громади були присутні 192 жителі села. Рішення про перехід було ухвалене 164-ма голосами учасників зборів. Водночас, 18 осіб проголосували проти, а десятеро утримались.

Крім того, на збори також приїхали прихильники УПЦ МП з сусідніх сіл — Замостя, Мілієве, Коритне, які виступили проти переходу церкви до ПЦУ. Під час зібрання парафії виник конфлікт між священиком церкви Івана Богослова отцем Миколаєм та благочинним Вижницького району Іллею Кнігніцьким.

Отець Миколай звинуватив благочинного в тому, що він навмисне підбурює людей і є розкольником. Пізніше він ударив Іллю Кнігніцького, внаслідок чого той отримав травми обличчя.

У свою чергу, у поліції області повідомили, що звернення щодо інциденту зареєстроване в Журналі єдиного обліку. Наразі поліцейські проводять перевірку інформації, встановлюють обставини та учасників інциденту.

Зазначимо, в наприкінці лютого стало відомо, що близько 340 парафій Української православної церкви Московського патріархату перейшли до новоствореної Православної церкви України.

170 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up