Фонд гарантування вкладів розпродає капітали банку Курченка

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб оприлюднив на продаж активів збанкрутілого «Брокбізнесбанку», власником якого був український олігарх з оточення екс-президента Януковича Сергій Курченко. Початкова ціна продажу становить всього 2% від поточної вартості таких активів.

Про це повідомляє “Громадське”.

На продаж було виставлено права вимоги за 493 кредитами компаній та права вимоги за 204 іпотеками, а також – на продаж виставили нерухомість банку та інше майно, яким він володів.

Торги пройдуть у системі «Prozorro.Продажі».  Стартова ціна лоту становить 256,9 мільйона гривень, тоді як  балансова вартість цих активів складала 23,8 мільярда гривень. Це означає, що продаж відбудеться зі знижкою у 98%.

Як повідомляє Нацбанк, найбільша частка участі у «Брокбізнесбанку» належала братам Бурякам. Хоча банк у 2013 році придбав український олігарх Сергій Курченко. «Брокбізнесбанк» закрили у 2014 році через неплатоспроможність.

По цій справі вже конфісковано Одеський нафтопереробний завод, а екс-керівників Одеського НПЗ оголошено в розшук.

22 квітня 2017 року колишнього заступника генерального директора з постачання Одеського НПЗ заарештували.

У СБУ повідомили про затримання головного свідка у справі Курченка про розкрадання грошей Нацбанку України під його «керівництвом».

Зазначимо, Курченка підозрюють у злочинах у банківській галузі, розкраданні майна «Укргазвидобування» та створенні терористичного угруповання.

Він покинув Україну після втечі Януковича у 2014 році.

Нагадаємо, майно та активи колишніх акціонерів “Приватбанку” залишаються заблокованими рішенням суду.

198 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up