Українці їздитимуть до Грузії за ID-картками

Відтепер з 1 березня 2019 року набуває чинності угода між Кабінетом міністрів України та урядом Грузії про взаємне скасування візових норм, яке дасть можливість українцям їздити в Грузію за внутрішніми ID-картками.

Про це повідомляє “Еспресо”.

“1 березня 2019 року набирає чинності оновлена угода між урядами України та Грузії про взаємне скасування візових вимог – на додаток до існуючого безвізу запроваджуються взаємні поїздки громадян двох країн на підставі внутрішніх паспортів у формі картки (ID), що містять безконтактний електронний носій”, –  розповіли у Міністерстві закордонних справ.

Зазначимо, що 5 жовтня 2018 року між Україною і Грузією було підписано угоду про взаємне скасування візових вимог, яке дозволить мешканцям обох країн їздити за ID-паспортами.

Згідно з угодою, громадяни України матимуть можливість перебувати на території Грузії  (і навпаки) безвізово протягом 90 днів щороку на основі внутрішніх паспортів у вигляді ID-карти з безконтактним електронним носієм.

До цього часу була чинною угода про безвізові поїздки громадян від 31 березня 1999 року. Поїздки відбувалися на підставі закордонних паспортів.

Нагадаємо, у травні минулого року, у Грузії прийняли закон, який розширює підстави у відмові для перетину кордону. Він має на меті скоротити витік у простір ЄС/Шенген громадян Грузії, які недобросовісно використовують можливість безвізової поїздки.

187 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up