Садовий припиняє участь у президентських виборах на користь Гриценка

Лідер партії “Самопоміч” і міський голова Львова Андрій Садовий знімає свою кандидатуру на посаду Президента України.

Про це йдеться на Facebook-сторінці Андрія Садового. Політик так аргументував своє рішення:

“Вважаю, що єдиний кандидат від демократичних, проукраїнських і антикорупційних сил має всі шанси перемогти ставлеників олігархів і мародерів при владі.

Протягом своєї кампанії я відвідав практично усі області України і доносив до українців ключову думку – ми заслуговуємо на більше, ніж корумпована влада і бідна країна. Ми маємо право на кращу долю ніж пошуки роботи за кордоном і подачки влади перед виборами. Єдине, що стримує Україну від розвитку – це тотальна корупція і захланність владних еліт. Саме це є головним інструментом Росії у війні проти України. Не може бідна і корумпована країна перемогти значно сильнішого за неї ворога.

Читати також:  Під час виборів президента РФ в Україні посилять охорону

Я дякую всім, хто долучився до моєї кампанії і повірив в мої ідеї. Ми на початку шляху до зміни влади в країні. Цього року на нас чекають ще парламентські вибори і наступного – вибори до органів місцевого самоврядування, на яких “Самопоміч” готова стати платформою для об’єднання дійсно нових прогресивних сил і зобов’язана перемагати.

Що стосується президентських перегонів то проаналізувавши дані опитування компанії “Фама”, які були оприлюднені сьогодні, я прийняв для себе наступне рішення:

Відкликати власну кандидатуру і підтримати кандидатуру Анатолія Гриценка на виборах Президента України.

Моя підтримка не є безумовною. Я запропоную Анатолію Гриценку проект угоди про підтримку. Вона буде абсолютно публічною і стосуматиметься ряду принципів – зокрема щодо боротьби з корупцією, політики щодо окупованих територій, виборчого законодавства а також чистоти кадрових призначень.”

Читати також:  Кращі науковці Львова отримали заслужені нагороди

Нагадаємо, Центральна виборча комісія зареєструвала Андрія Садового кандидатом у президенти 8 січня. 10 січня він почав передвиборчі поїздки Україною.

247 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up