Петро Порошенко подав до ВР законопроект про незаконне збагачення

Президент України уклав проект закону про внесення змін до законодавчих актів стосовно відповідальності за незаконне збагачення і дав доручення зареєструвати його як першочерговий на розгляд Верховної Ради.

Про це він заявив вчора, 28 лютого, під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Кіровоградської області, – повідомляє інтернет-представництво президента.

«Сьогодні зранку я підписав, і зараз я даю доручення зареєструвати президентський законопроект, в якому враховані ті зауваження, але принциповою залишається позиція – невідворотність кримінального покарання за незаконне збагачення», – повідомив Глава держави.


«Дуже сподіваюсь, що у народних депутатів вистачить політичної волі і мужності підтримати  законопроект Президента. Надаю йому статус невідкладного»,
 – додав Порошенко.

Президент згадав про Конституційний суд, який  нещодавно прийняв рішення про  скасування статті 3682 Кримінального кодексу України, що включає в себе відповідальність за незаконне збагачення. Конституційний Суд пояснив, що ця стаття не є конституційною через те, що суперечить головному принципу захисту прав громадянина – презумпцію невинуватості.

«Як я і обіцяв вчора, що щойно буде оприлюднене рішення Конституційного суду щодо визнання неконституційності цієї статті, я внесу як невідкладний цей законопроект, яким буде унормовано це питання», – наголосив президент.

Глава держави ствердив: «Ще раз хочу заспокоїти всіх, я як Президент, який стояв у витоків створення всієї антикорупційної інфраструктури – Національного антикорупційного бюро, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного агентства запобігання корупції, запровадження електронних декларацій, запровадження системи електронних закупівель ProZorro, величезної кількості рішень, змін до законодавства і реформ, які ми зробили – і сьогодні ми повинні зробити все від нас залежне для того, щоб перекрити будь-які можливості для незаконного збагачення, забезпечити розслідування всіх кримінальних справ і невідворотність покарання за незаконне збагачення».

 

210 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up