Епіфаній прокоментував допуск представників ЛГБТ-спільноти до причастя

Глава Православної церкви України Епіфаній прокоментував допуск представників ЛГБТ-спільноти до одного з головних таїнств православної церкви — причастя. Як розповів предстоятель, церква, як і Всеукраїнська рада церков, має чітку позицію в цьому питанні.

Про це він повідомив у інтерв’ю BBC, – передає “Громадське”.

Журналісти запитували про допуск Епіфанієм як предстоятелем церкви представників ЛГБТ-спільноти до причастя, на що отримали відповідь, що вони братимуть участь у таїнствах, якщо «покаються у своїх гріхах, якщо виправлять свої помилки».

Епіфаній наголосив, що ПЦУ є неухильною в цьому питанні, оскільки «церква чітко розрізняє, де є гріх. Ми не можемо гріх назвати добром».

«Є людина, до якої ми ставимося з любов’ю. Але є гріх, який ми повинні присікати й говорити про нього відкрито. Є спосіб життя, який несумісний із християнськими поглядами. Тому є позиція Православної церкви, є звернення Всеукраїнської ради Церков, і в цьому питанні ми є непохитними. Тому що ми базуємося на основах Священного Писання, де чітко говориться про те, що це є гріхом. І ми не можемо як Церква назвати це добром. Тому люди повинні каятися у своїх гріхах, виправляти свої помилки. І якщо людина покається, якщо вона це визнає, то звичайно, вона може брати участь у таїнствах», — наголосив Епіфаній.

Нагадаємо, 6 січня у турецькому Стамбулі Вселенський патріарх Варфоломій офіційно вручив підписаний Томос для Православної церкви України предстоятелю ПЦУ митрополиту Київському і всієї України Епіфанію.

167 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up