З 16 березня куб води у Львові подорожчає майже на 2 гривні

Причини – подорожчання електроенергії та підвищенні заробітних плат працівників.

Про це повідомила Syla.news прес-секретар «Львівводоканал»Уляна Горбата.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики затвердила нові тарифи для ЛМКП «Львівводоканал». Якщо зараз за кубічний метр води львів’яни багатоповерхівок платять 14 гривень і 4 копійки, то вже з 16 березня — 15 гривень і 73 копійки. Тож куб води подорожчає на 1,69 гривень.

Тарифи на воду зросли на 12-13,2%. Як це відобразиться у платіжних квитанціях? Якщо раніше за 5 кубічних метрів води, які споживає сім’я на місяць  платили 70 гривень,  то з середини березня — майже 79 гривень.

Для юридичних осіб та мешканців приватного сектору тариф зросте на 1 гривню 70 копійок та становитиме відповідно 14 гривень 61 копійку за метр кубічний. Для оптових споживачів вартість тарифу збільшиться на 63 копійки. У результаті, вартість становитиме 5 гривень 56 копійок.

За словами Уляни Горбатої, головна причина подорожчання тарифів на холодну воду — постійний ріст цін на електроенергію:

“Лише за останній рік електрика подорожчала на 20%. Друга причина — підвищення рівня зарплати. Наші працівники в середньому зароблять “на руки” 5000 гривень. Плата доволі низька. І через це до нас не хочуть йти на роботу представники робітничих професій. Маємо 150 вакансій на «Львівводоканал». Бракує слюсарів, водіїв та інших робітничих професій для фізичної роботи.”

Зазначимо, що наприкінці 2017 року в місті дещо знизилась вартість водопостачання.

 

596 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up