У Львові навчатимуть створенню проектів громадського бюджету

 14 та 15 березня у Львові проведуть тренінги та дебатні змагання DRI Youth Talk щодо теми громадського бюджету.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Організовує захід міжнародна організація Democracy Reporting International спільно із Львівською міською радою.

У тренінгах і дебатах візьмуть участь студенти вищих навчальних закладів та представники молодіжних організацій з Чернівців, Острога та Бродів, які представлятимуть власні проекти громадського бюджету та обговорять критерії, за якими ці проекти потрібно оцінювати.

Захід проведуть для того, щоб сформувати у молоді знання про суспільні та політичні проблеми,  розвивати критичне мислення та мотивацію до участі у громадських справах.

Минулого року міськими ініціативами Львова було залучено 22 678 982 гривень на здійснення 159 проектів. Незабаром оголосять прийом проектних заявок на громадський бюджет 2020.

Нагадаємо, за два роки (2017-2018) існування Громадського бюджету вдалося реалізувати близько сотні проектів. Йдеться про різні  громадські ініціативи — від ремонту приміщень шкіл до облаштування сучасних креативних громадських просторів.

334 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up