Програму “Доступні ліки” розширять

Започатковану у квітні 2017 року урядову програма «Доступні ліки», яка включає в себе безкоштовні або з невеликою доплатою ліки від діабету, астми та серцевих захворювань, продовжать і розширять.

Про це Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман розповів під час засідання Уряду, – повідомляє урядовий портал.

Володимир Гройсман наголосив, що такі програми намагалися реалізувати і раніше, але тільки зараз це стало можливим, оскільки було вибудувано чітку та стабільну систему.

Як повідомляє Міністерство охорони здоров’я, за неповних два роки за програмою виписали понад 33 мільйонів рецептів на загальну суму 1,7 млрд гривень. Частка «програмних» препаратів зросла на 64% – до 258 найменувань. А число аптек, які працюють по програмі, сягнула 6000.

“Ми вперше створили реальну систему забезпечення українців безкоштовними ліками”, – констатував Володимир Гройсман.

Прем’єр також анонсував нову стадію програми – введення електронного рецепта, який дасть змогу отримувати ліки без прив’язки до місця проживання пацієнта. Адмініструватиме програму Національна служба здоров’я України.

«Будемо далі розширювати програму «Доступні ліки». Ліків буде більше, а їх спектр ширше. Доступність до ліків буде незалежно від місця проживання», – додав Володимир Гройсман.

Нагадаємо, у серпні 2018 року, Супрун заявила про новий перелік препаратів за програмою “Доступні ліки”. До нового переліку увійшов 261 препарат від серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу та бронхіальної астми.

364 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up