Фракцію БПП покидають троє впливових нардепів

Народні депутати від фракції БПП “Солідарність” Мустафа Найєм, Світлана Заліщук і Сергій Лещенко подали на сесії заяви  про вихід із фракції.

Заяви про вихід фракції вони написали сьогодні та оприлюднили їх на власних Facebook-сторінках.

Таке рішення вони прийняли після гучного скандалу з розкраданнями в оборонній сфері, в яких звинувачують, зокрема оточення Президента України. Тож ці  народні депутати вважають, що їм немає сенсу залишатися у фракції з поганим реноме.

“Наша заява про вихід з фракції БПП – формальність. Ми вже давно по різні боки ціннісних барикад. Останні події це лише підтвердили. Я прийшов в політику після революції і навіть формально не хочу бути пов’язаний з тими, хто відкрито очолює контрреволюцію”, — сказав Мустафа Найєм.

Світлана Заліщук додала:

“Не вважаю, що мандат — це квиток раба. За останні чотири роки він дав можливість боротися за важливі закони. Наприклад, закон про антикорупційний суд. Але далі нема можливості мати жодної прив’язки до цієї абревіатури. Розкрадання солдатів — це за межею”.

Натомість юрист, колишній голова ЦВК Андрій Магера зауважив, що “вихід” трьох нардепів з фракції — формальність, це не відіб’ється на роботі депутатів. Про це він написав на своїй Facebook-сторінці^

“Заяви Заліщук, Найєма,  Лещенка не тягнуть за собою жодних правових наслідків та не призведуть до припинення членства у фракції БПП і дострокового припинення депутатських повноважень. По-перше, їхні заяви адресовані голові фракції БПП, а не – ВР України. По-друге, змістом заяв є прохання про прийняття фракцією рішення про виключення з числа членів фракції, а не констатація факту добровільного виходу із фракції.

Тому з них трьох ніхто не припиняв членства у фракції БПП, за партійними списками якої були обраними до ВР України”.

Додамо, що внаслідок оприлюдненого розслідування через хабарництво у військовій сфері чиновників з оточення Президента України Петра Порошенка, націоналістичні організації у Києві пікетували офіс державного концерну “Укроборонпром”.

514 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up