Скандал на Євробаченні: KAZKA також відмовилася представляти Україну на конкурсі

Виконавиця KAZKA, яка посіла третє місце під час Національного відбору, відмовилася представляти Україну на Євробаченні.

Про це повідомляє Громадське.

«Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо у 2019 році на Євробачення», — заявила співачка.

Вона додала, що готова буде представити Україну на конкурсі наступного року, якщо її оберуть.

У Суспільному повідомили, що Україна може відмовитися від участі в Євробаченні-2019.

Раніше гурт Freedom-jazz girls band, який посів друге місце у національному відборі на Євробачення, також відмовився представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі.

Нагадаємо, Суспільне, яке обирає представника України на Євробаченні-2019, повідомило, що MARUV не представлятиме Україну на пісенному конкурсі.

Після цього у Суспільному мовленні заявили, що обиратимуть представника України з-поміж усіх фіналістів національного відбору.

303 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up