Провалив атестацію: суддю Галицького райсуду Львова звільнили з посади

Суддю Галицького райсуду Львова Андрія Государського звільнили з посади через надто низькі результати кваліфікаційного оцінювання.

Про це повідомляє Дивись.info.

Вища рада правосуддя 26 лютого 2019 року розглянула матеріали про звільнення суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 161розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рекомендувала звільнити суддів, яких за результатами кваліфікаційного оцінювання визнано такими, що не відповідають займаним посадам.

Вища рада правосуддя ухвалила звільнити на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України: Государського Андрія Валентиновича – з посади судді Галицького районного суду міста Львова.

Як повідомляє Zaxid.net, професійне тестування Андрій Государський проходив ще влітку 2018 року. Під час перевірки на знання теорії він отримав 69,75 балів із 90, а за практичне завдання – всього 49,5 балів зі 120.

Це один із найгірших результатів серед усіх львівських суддів. Оскільки це було менше половини від максимально можливого результату, Вища кваліфікаційна комісія суддів України навіть не допустила суддю до наступного етапу професійного оцінювання і звернулася у Вищу раду правосуддя з проханням звільнити його із посади.

Нагадаємо, львівська суддя, яка закрила справу двічі затриманого п’яним лікаря, провалила професійний тест.

Syla.news

566 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up