У Львові відбувся Перший форум ігрових видів спорту

Сьогодні, 26 лютого, у концерт-арені «Малевич» відбулась масштабна зустріч організацій, задіяних у ігрових видах спорту.Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

Форум пройшов за участю обласних федерацій з ігрових видів спорту, провідних ігрових клубів Львівщини, команд, груп підтримки черлідингу та ветеранів спорту. Його організувало відділення Національного олімпійського комітету Львівської області.

В межах заходу відзначили найкращих спортсменів та спортсменок в таких ігрових видах спорту, як волейбол, водне поло, гандбол, хокей, регбі, футзал, футбол, баскетбол.

«Ігрові види спорту на Львівщині давно були у фаворі. Останні 3 роки столиця волейболу перенеслася до Львова і у вас є значні успіхи – переможці чемпіонату України і володарі кубка, і володарі суперкубка і багато ваших гравців грає в складі Національної збірної України. Це говорить про те, що рівень волейболу, рівень ігрових видів спорту значно зріс! Дуже не вистачає спортивної арени, тобто ігрового залу. Я думаю, що це вже на часі і влада прислухається до спортсменів і побудує такий зал», – зазначив президент Федерації волейболу України Михайло Мельник.

У дійстві взяли участь команди «Карпати» Львів, ФК «Львів», «Львів- Янтарочка» (футбол), «Галичанка», «СКА-Львів» (гандбол), «Барком-Кажани» (волейбол), «Сокіл», «Tigers», «Левиці» (регбі), «Динамо» (водне поло), СБК «Львів» 5х5, СБК «Львів» 3х3 (баскетбол), «Lemberg» (флорбол), «Галицькі леви» (хокей), Lviv Lions (американський футбол), ФК “Енергія” (футзал), “Галичанка” (софтбол).

«Сьогодні на Першому форумі ігрових видів спорту Львівщини взяли участь представники всіх ігрових видів спорту Львівщини. І ми сьогодні переконалися, що такий захід повинен бути. Ми маємо намір проводити його щорічно за спортивними результатами минулого року. Сьогодні ми оглядали результати наших львівських клубів, які представлені у найвищих дивізіонах відповідних представництв на українському рівні і відзначали двох найкращих гравців кожного клубу і найкращого молодого гравця. Також, тренера, президента клубу і очільника федерації. Всі клуби – львівські», – розповів Голова Національного Олімпійського комітету Львівщини Юрій Турянський.

Нагадаємо, 31 січня відзначили найкращих спортсменів Львівщини за підсумками 2018 року.
Вікторія Козар, Андрій Саган для Syla.news.

760 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up