Подія для майбутніх зірок дипломатії: у Львові відбудеться V Всеукраїнська Модель ООН

18-21 квітня у Львові відбудеться V Всеукраїнська Модель ООН, організована новою аполітичною громадською організацією “Платформа нової дипломатії”. Захід спрямований на розвиток навичок дипломата в активної молоді та поширення знань про дипломатію в Україні.

Модель ООН – це симуляційна гра. ЇЇ учасники виступають у ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації Об’єднаних Націй із дотриманням реальних правил та процедур. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні питань, які порушуються.

“За рахунок імітації діяльності ООН, на прикладі роботи різних органів організації, майбутні делегати дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення. Модель ООН – це чудова нагода відшліфувати власні ораторські навички, отримати досвід справжніх дебатів, приміряти на себе роль світових лідерів та краще зрозуміти, як працює найбільша світова політична організація, – зазначають організатори.

Модель ООН відбудеться у приміщенні Банк-Готель (вул. Листопадового Чину, 8). Цільова аудиторія “Всеукраїнської Моделі” – студенти вищих навчальних закладах. Однак, організація також приймає заявки від учнів шкіл та інших освітніх закладів, яким виповнилось 15 років.

Стати учасником незабутньої події можуть і недавні випускники вишів, що закінчили навчальний заклад впродовж останніх п’яти років.

Зареєструватись можна за посиланням: http://lvivmun.sii.org.ua/individual/.

Нагадаємо, раніше молодіжні організації Львова закликали молодь долучатись до виборчого процесу в Україні.

 

673 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up