MARUV не поїде від України на Євробачення-2019

Співачка Ганна Корсун, відома як MARUV, не представлятиме Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2019, попри перемогу в фіналі національного відбору.

Про це повідомило Громадське.

Зазначається, що мовник та співачка «не дійшли згоди через низку причин». НСТУ наголошує, що представник України «стає культурним амбасадором України та доносить не лише власну музику, але також стає виразником думки українського суспільства у світі».

«Після проведених перемовин ПАТ «НСТУ» та співачка MARUV не знайшли спільного рішення щодо місії представника України на міжнародному пісенному конкурсі», — йдеться у повідомленні.

Також у НСТУ нагадали, що мовник-учасник, згідно з правилами Євробачення, повинен забезпечити неполітичний характер конкурсу.

«Ситуація, яка склалася навколо нацвідбору цього року, має ознаки політизації. Суспільний резонанс, спроби тиску з боку політичних сил, втручання в дискусію культурних діячів та інформаційних структур країни-агресора фактично спричинили політизацію результатів національного відбору.

Суспільний мовник також вбачає в цій ситуації небезпеку ескалації розколу українського суспільства, що суперечить завданням Суспільного мовника (згідно із Законом України про Суспільне мовлення одним з основних завдань ПАТ «НСТУ» є сприяння консолідації українського суспільства (ст. 4. п. 2)», — пояснили своє рішення в Суспільному.

Зазначамо, напередодні співачка повідомила, що зустріч із НСТУ тривала близько семи годин, в результаті якої,  дві сторони не дійшли згоди. Про це вона написала на офіційній сторінці у фейсбуку.

Maruv зазначила, що не планувала брати участь у нацвідборі на «Євробачення-2019», її запросив музичний продюсер Руслан Квінта замість співачки Tayanna, яка відмовилася від участі у день жеребкувнаня.

«За кілька годин до жеребкування мене попросили брати участь у національному відборі на «Євробачення – 2019». Я погодилася і виграла, і з великою гордістю готова була представляти свою рідну країну – Україну на міжнародній пісенній арені», – сказала вона.

Maruv зазначила, що відмова від концертів в Росії не була для неї принциповою.

«Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стають для мене кабальними. Я – громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі в промо-акції наших політиків. Я – музикант, а не бита на політичній арені», – написала вона.

Нагадаємо, у фіналі Нацвідбору до Євробачення MARUV набрала 11 балів — 5 від суддів та 6 від глядачів.

 

420 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up