Всьоме у Львові відбудеться всеукраїнський Форум місцевого самоврядування

Форум місцевого самоврядування у Львові щороку стає майданчиком для обміну досвідом, обговорення та аналізу актуальних проблем та перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави.

VII Форум місцевого самоврядування буде відбуватися в Центрі Митрополита Андрея Шептицького 15 березня 2019 року. Захід збере понад 200 учасників зі всієї України.

Реєстрація обов’язкова та актуальна лише до 28 лютого.

Організаторами форуму є команда Інституту міста, Львівська міська рада та міжнародні організації.

Головними темами для дискусій та загального обговорення будуть питання перетворення результатів децентралізації в підвищення якості життя громадян. Також обговорюватимуть можливість реформування органів державної влади, підзвітність та відкритість систем врядування.

Олександр Кобзарев, директор Інститут міста, наголошує, на тому, що тема місцевого самоврядування є дуже актуальною для сучасного розвитку нашої держави, адже місцеве самоврядування має в собі основу всіх економічних та соціальних перетворень держави. На його думку, провідна роль міст – підвищення рівня якості життя громадян, а також побудова демократії.

“На форумі зустрінуться всі зацікавлені сторони, які так чи інакше впливають на темпи та результати реформи місцевого самоврядування: представники державної влади, представники Верховної Ради України, представники муніципалітетів та об’єднаних територіальних громад. Також учасниками форуму будуть міжнародні експерти та громадські активісти, які пропагують та створюють умови для якнайкращого виконання принципів децентралізації в України,” – додає Олександр Кобзарев.

Детальну інформацію про форум можна дізнатись у проектного менеджера Інституту міста Олени Мойсеєнко [email protected]

Syla.news

617 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up