У львівському електротранспорті Інтернет працює з перебоями

Львів’яни нарікають на перебої у роботі wi-fi у львівських тролейбусах та трамваях.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

У деяких салонах Інтернет є, але згодом зникає, а в деяких  він слабкий.

Трамвайний Інтернет у Львові працює за технологією LTE (Long Term Evolution — стандарт високошвидкісного безпровідного зв’язку передачі даних) зі швидкістю до 4 мб/с для кожного пасажира. Якщо навіть всі пасажири одночасно підключаться до мережі, це не впливатиме на швидкість Інтернету.  Сьогодні усі  56 тролейбусів та 75 трамваїв Львова мають  wi-fi.

Як пояснив Syla. News речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар, труднощі з wi-fi можуть виникати у тих випадках, коли є технічна несумісність програмного забезпечення мобільного телефону користувача із послугою, яка надає безпровідний Інтернет. Каже, може бути застаріла версія операційної системи, зокрема Android, або обмеження налаштувань користування Інтернетом в мобільному прстрої:

“У 90% випадків причина криється у налаштуваннях телефону пасажира трамваю, – наголосив Іван Бондар. – Треба звернутися  у службу підтримки компанії E-wi-fi, яка подає безкоштовний Інтернет в салони електротранспорту. Є й інша причина поганої роботи wi-fi в салонах електранспорту — збої в роботі обладнання, яке подає Інтернет. Але тоді Інтернет не працює у всіх пасажирів”.

Додамо безпровідний Інтернет в електротранспорті Львова встановили навесні минулого року. Львів став першим містом в Україні, де електротранспорт має wi-fi.

503 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up