На Львівщині знову з’явилися лосі та рись, які зникли 30 років тому

На днях біля Жовківського філіалу ДП “Укрветсанзавод” побачили рись, яка зникла з теренів Львівщини ще 30 років тому. Також в районі були знайдені червонокнижні лосі.

Про це повідомив голова постійної комісії екології та депутат Жовківської районної ради Ігор Муравський, пише Справжня варта.

“Прохання до всіх контролюючих органів і свідомих українців зберегти ці види тварин.

Нам всім необхідно докласти максимум зусиль, щоб зберегти флору та фауну, особливо червонокнижну, і дати тваринам та рослинам можливість проживати та рости в природному середовищі.

До слова,  декілька днів тому, під покровом ночі невідомі, яих важко назвати людьми, вже спробували вбити цих рідкісних тварин, було декілька пострілів.

Якщо комусь щось відомо про браконьєрів, які були, чи будуть, помічені в тих районах прошу повідомити мене, або поліцію”, – каже еколог.

В Україні рись входить у Червону книгу, зустрічається лише на Поліссі та у Карпатах. Проте, є дані про популяцію рисей у Чорнобильській зоні відчуження.

Нагадаємо, у 2018 році зникли щонайменше три види птахів, ще 4 види тварин на межі зникнення.

Syla.news

966 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up