Міжнародна мова: як швидко та з цікавістю вивчити англійську

Станом на жовтень 2018-го року Україна посідає 43 місце у рейтингу 88 неангломовних країн. 

Про це свідчить міжнародне дослідження володіння рівнем іноземної мови English Proficiency Index. У ньому взяли участь 1,3 млн людей.

Дослідники зробили висновок, що суспільство, у якому люди вільно говорять англійською, більш відкрите, менш ієрархічне та більш справедливе до жінок.

Англійська розбиває бар’єри, сприяє міжнародному обміну та розкриває особистості по всьому світу“, – йдеться у дослідженні.

Сьогодні англійську починають вивчати ще змалечку, адже дітям легше запам’ятовувати нову інформацію. Проте, як бути студентам та старшим людям?

Якщо немає можливості поїхати на тривалий час у країну, де розмовляють англійською, то найкращий варіант – відвідування курсів іноземної мови. При цьому, важливо не лише вчити слова та граматику, необхідно якомога більше розмовляти.

“Під час групових занять досвідчені викладачі проводять ігри, постійно спілкуючись англійською. Завдяки такому підходу до вивчення мови легше поринути в англомовну атмосферу”, – пояснює керівник навчального центру Progressio Тетяна Тома. 

Вона додає, що дедалі популярнішим стає авторський курс General English, завдяки якому студенти можуть навчитись красиво, швидко і правильно говорити іноземною мовою, розуміти співрозмовника, незалежно від його акценту, а також максимально збільшити свій словниковий запас.

“У групі навчається до шести людей. Тому викладачеві легко приділити увагу кожному студентові, а спілкування в міні-групі значно підвищує рівень комунікації англійською, адже всі мають можливість взяти участь у жвавих обговореннях та дискусіях”, – зазначає Тетяна Тома.

І додає: в окремих випадках слухачі курсу потребують дуже швидкого проходження програми, що часто пов’язано з екстреним виїздом за кордон на роботу чи навчання. Тому навчальний центр Progressio пропонує й інтенсивний курс англійської – GrammarToYou.

“Лише за два тижні Ви зможете збільшити свій словниковий запас на 120%, навчитись розмовляти із задоволенням та відпрацювати ідеальну вимову. Це реально!”

Марта Лазарчук, Syla.news

 

Читай більше з теми:

Які іноземні мови стали найбільш затребуваними у 2018 році?

 

600 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up