Видання двох письменників у львівському видавництві профінансують грантами Президента

У міністерстві культури затвердили надання львівській літературній агенції «Піраміда» два гранти, загальна сума яких 80 500 гривень для видання книг молодих письменників.

Про це повідомила прес-служба Міністерства культури України.

22 лютого відбулося засідання Експертної комісії на одержання грантів Президента України молодими письменниками для створення і реалізації творчих проектів.

Експертною комісією на конкурсній основі за результатами відкритого голосування було одноголосно прийнято рішення підтримати трьох претендентів та рекомендувати на розгляд колегії Міністерства культури України затвердити кандидатури на здобуття грантів Президента України молодим письменникам у 2019 році:

Дзьобик Юлію Любомирівну – письменницю для видання поетичної збірки «Лиця ялиці» на базі ТзОВ «Літературна агенція «Піраміда» – 38690 гривень;

Немировану Інну Володимирівну – письменницю для видання роману «Неспокій» на базі ТзОВ «Літературна агенція «Піраміда» – 41810 гривень;

Розлуцького Назарія Васильовича – письменника для видання поетичної збірки «Прочани» на базі ФОП Федоров О.М. (м. Біла Церква) – 29300 гривень.

Нагадаємо, торік у грудні книга Петра Яценка «Нечуй. Немов. Небач», видана Літературною агенцією «Піраміда»,здобула премію міста літератури ЮНЕСКО.

584 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up