У Львові відбудеться перший україномовний реп-батл

1 березня у Львові стартує перший україномовний реп-батл «Король Заходу».
«Король Заходу» – україномовний реп-батл, в межах якого всі охочі люди змагаються в словесних баталіях.

«Це – механізм конструктивної критики зі сторони, хороший спосіб виявляти агресію», – зазначаються організатори.

«В програмі – три раунди, учасники будуть батлитися під біти. Перші два раунди батляться під біти одного учасника, потім – під біт іншого учасника, у третьому раунді під біт організаторів. Вони готують текст заздалегідь, оцінюватимуть їх  троє суддів», – розповів ведучий та організатор «Король Заходу» Лука Новак.

Він також пояснив, що в відбірковому турі було 16 учасників. Зараз залишилося 8.

«Змагатимуться  8 учасників, по чотири пари. Це тільки починає розвиватися. Багато-хто рівняється на Росію, але у нас свій шлях і ми будемо розвиватися в цій країні. Це безумовно радує, є прогресі ми робимо маленький крок, щоб підняти цю культуру», – каже Новак.

Реп-виконавець та учасник турніру Levyy МС каже: в Україні досі немає повноцінної реп-культури.

«Батл – це як похідна, і відповідно якщо нема реп-культури – то нема і батл-реп-культури. Тому, в принципі, дуже важко в нас з тим в країні, але надіємося, що розвиток пошириться. Можливо, цей проект щось дасть», – зазначає Levyy МС.

«Я колись теж починав, у 2015 році з’явилася перший такий реп-майданчик. Мене це все захоплювало, цікавило. Я приходив просто, щоб подивитися, а в якийсь момент подумав, ну чого б не спробувати ? Пройшло 3 роки і в мене 20 батлів. Тут просто питання сміливості, зробити той крок і спробувати. Якщо тобі це подобається і якщо ти себе бачиш в тому, то чого ні ? « – додав Levyy МС.

На роль суддів наразі затвердили дві кандидатури. Це Тарас Гаврик – львівський хіп—хоп виконавець і Олександр Куровський – відеоблогер, резидент «Батлу дурних жартів». Третього суддю – ще шукають. Хедлайнером заходу буде реп-виконавець “Дельта”.

«Призом буде гонорар у сумі 50 тисяч гривень за перше місце та  – тур по Європі – за друге місце. Це достойні призи, переможець зможе реалізувати себе, це буде поштовхом у його сольній кар’єрі. Запуск пісні, запуск кліпу. Я дуже надіюся, що ці гроші підуть на користь переможцю», – додає Лука Новак.

«Ми – Всеукраїнський проект, є учасники з півдня, і з Вінниці. Ми – україномовний проект і це вузько направлена ніша. І вона в нашій країні розвивається трохи складніше, ніж російськомовна, але для мене важливо – розвивати в Україні саме україномовний контент. Мене дуже радує, що учасники ще з вересня, коли стартував проект, випустили достатньо музики і кліпів. Приємно спостерігати цей ріст, я думаю, що цей майданчик породить свої таланти і дуже приємно, що ми долучені до цього. Багато людей відгукується позитивно, що вони отримують досвід і певні знання. Мені дуже хочеться почати другий сезон і подивитися, хто буде рости. Можливо, ми придумаємо щось цікавіше, що могло би допомагати іншим”, – зазначив Лука.

Реп-батл «Король Заходу» відбудеться 1 березня у закладі «MolodoZeleno»(вулиця Джерельна,20).

Початок о 20 00. У цей день пройде  ¼ фіналу «Короля Заходу».

1228 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up