“У Росії головна тема – українські вибори”: Сенцов у листі до Геращенко

Політв’язні Кремля Олег Сенцов, Микола Карпюк та Роман Сущенко написали листа першому заступнику голови Верховної Ради Ірині Геращенко

Про це Геращенко написала у Facebook.

Сенцов розповів, що зараз в Росії головна тема – вибори в Україні.

“Вони своїм виборам, мені здається, надають менше значення, ніж українським або американським. Перебільшувати їх я не хочу, як пристойні люди не розповідають про вміст унітазу”, – додав він.

Олег Сенцов розповів, що по російському телебаченню повідомляли, що начебто сесія ПАРЄ не визнала українських моряків військовополоненими. Нагадаємо, що ПАРЄ офіційно вимагає від Росії поводитися із захопленими у районі Керченської протоки українськими військовими моряками відповідно до Женевської конвенції про військовополонених.

Сенцов додав, що треба частіше казати про військовополонених та політв’язнів Кремля, а також про засуджених в Україні росіян:

“Що б російське суспільство знало про своїх полонених і те, що Україна готова їх відпустити в обмін на своїх. Щоб росіяни почали задавати самі питання свого президента про долю тих, кого російська пропаганда або ж прямі накази керівництва кинули в цю м’ясорубку. Треба їм постійно в це тикати, щоб зробити це питання і незручним, і яке буде неможливо ігнорувати”, – розповів він.

Також до Геращенко написали листи й інші політв’язні: Микола Карпюк та Роман Сущенко.

Микола Карпюк звернувся до українців: “якщо ми народжені в цей час – значить, час обрав нас. Всі випробування нам під силу. Під силу також і відповідальність, що покладена на нас . Інструмент розвитку – любов, правда, добро! Керуйтеся ними”.

“Роман Сущенко надіслав листівку у стилі, як він сам написав, “українського примітивізму”, – зазначила Геращенко.

Зазначила, раніше світова спільнота неодноразово закликала владу Росії звільнити українського режисера Олега Сенцова.

Також в лютому цього року під час кінофестивалю Berlinale автори фільму “Містер Джонс” закликали звільнити українського режисера Олега Сенцова, якого російська влада кинули за грати.

Нагадаємо, в листопаді минулого року Сенцов написав листа правозахисникам, в якому розповів про стан свого здоров’я після припинення голодування.

538 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up