Претендентки на Євробачення не визнали окупацію Криму та війну з Росією

Фіналістки Нацвідбору “Євробачення 2019” і учасниці гурту ANNA MARIA не відповіли ведучому Роману Скрипіну на питання про те, чи є війна в Україні і що сталося з Кримом

Це сталося під час інтерв’ю українському журналісту Роману Скрипіну на  кримськотатарському каналі ATR, повідомляє “Еспресо”.

Телеведучий запитав сестер-вокалісток щодо роботи батьків. З’ясувалося, що вони живуть в окупованому Сімферополі, батько працював суддею при окупаційній “владі”, але пішов у відставку. Тоді як, мати, Лариса Опанасюк, зараз є  “заступником голови ради міністрів” у Криму.

“Мама ваша – Опанасюк Лариса Миколаївна, вона працює заступником голови Ради міністрів республіки Крим. Тобто вона колаборант. З окупантами “, – сказав Скрипін.

Анна і Марія зізналися, що вони кримчанки і у 17 років отримали звання Заслужених артисток Автономної Республіки Крим.

Коли ведучий запитав чи має Україна війну з Росією, дівчата сказали, що “у нас це називається АТО”, а потім відмовилися відповідати, посилаючись на те, що вони не є “членами секретаріату президента”, щоб відповідати на політичні питання.

Також Роман Скрипін запитав у співачок, що, на їхню думку, відбулося з Кримом.

“Насправді Крим залишився Кримом. Те ж саме море, ті ж самі гори, те ж саме повітря…Мені здається, Україна втратила Крим. Це наша думка”, – відповіли дівчата.

Скрипін намагався з’ясувати, що вони мають на увазі.

“На це питання ми просто не будемо відповідати, оскільки ми не є політиками, ми не є членами секретаріату президента, щоб відповідати вам на такі складні політичні питання”, – сказали близнючки.

Артистки ствердили, що їм байдуже на те, що російська пропагандистська громадська організація “Безсмертний полк” була придумана в Москві – для них важливо, що люди, які є її учасниками, пам’ятають своїх предків і шанують їх пам’ять.

“Розумієте, в чому, напевно, різниця між нами і вами. Ви говорите про атрибути, назви, георгіївські стрічки, а ми говоримо про суть, про те, що люди вдячні тим, завдяки кому ми сьогодні живемо. Для нас це найважливіше. Георгіївська стрічка – її можна надіти, а можна зняти, а пам’ять не вибити нічим “, – сказала Марія Опанасюк.

Після відповідей співачок, під час ефіру зателефонував глядач і нецензурно висловився до дуету.

“Ці істоти – просто російські бл**і. Сенсу з ними розмовляти немає. Я прошу вибачення, що в прямому ефірі…З повагою до вас і без поваги до цих істот”, – сказав глядач.

Зазначимо, що коли у представника гурту запитали, як він прокоментує це інтерв’ю,  він відмовився від будь-яких коментарів.

“Ми зараз будемо утримуватися від коментарів. Поки ми думаємо, що не будемо про це говорити”, – сказав представник гурту.

Нагадаємо, наприкінці січня, телеканали СТБ і UA: ПЕРШИЙ оголосили імена півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2019.

657 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up