На першокласників-2019 Кабмін виділяє мільярд гривень

Ще понад 265 мільйонів гривень виділили на підвищення рівня кваліфікації вчителів, які вчитимуть учнів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки України.

Кошти на Нову українську школу мають отримати на місцях раніше, ніж минулого року.

«Шкільна реформа має значну підтримку. Ми маємо підтримку членів Кабміну, маємо відповідальні парламентські фракції, що голосують і за реформаторські закони, і за бюджети, які передбачають інвестиції у ці реформи. Без такої співдії та відповідального ставлення жодні зміни були б неможливі. Ми розпочали реформу на десятиліття, надзвичайно важливо, щоб за неї вболівали не лише освітяни, а й політичні сили. Ми мали проблеми з освоєнням цих грошей, в результаті з усього обсягу виділених інвестицій у 2018 році було витрачено до 90%. Тому ми дамо на місця гроші раніше. Я сподіваюсь, що вдруге цей процес буде просуватися краще. Органи місцевого самоврядування можуть брати приклад з Сумської області, яка найшвидше й найефективніше використала надані торік кошти. Вони не чекали, а оперативно скоординували зусилля та спланували роботу», – розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час свого візиту в Сумську область.

Читати також:  Фінляндія виділить Україні 6 мільйонів євро на освітню реформу

Нагадаємо, минулого року, майже 15,5 тисяч шкіл отримали примірники методичних рекомендацій щодо Нової української школи. Така доставка ознайомила вчителів із впровадження нового Держстандарту початкової освіти.

Вікторія Козар для Syla.news

419 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up