Львів прийматиме міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств

Змішані єдиноборства ММА є далеко не найпопулярнішим видом спорту в Україні, незважаючи на те, що має своїх шанувальників та поступово розвивається.  В інформаційному просторі Syla.news президент ліги «Real Fight Promotion» Віталій Вовк та професійний боєць і керівник спортивного клубу «Цитадель» Артем Лозинський розповіли про бійцівський спорт, організацію турнірів в Україні та за кордоном, спортсменів та труднощі, з якими вони стикаються і багато іншого.

Як повідомив Віталій Вовк, нещодавно було проведено турнір у місті Рівне, в якому відбулось дванадцять поєдинків, два з яких були титульними. Що цікаво, переможцем став боєць із ПАР.

“Незважаючи на результат поєдинків, такі турніри – це завжди безцінний досвід, тому навіть поразка не стає розчаруванням і бійці в жодному разі не збираються “опускати руки”. Такі заходи ще більше мотивують спортсменів тренуватись та виступати в октагоні” – розповів керівник спортивного клубу “Цитадель” Артем Лозинський.

Сама ліга “Real Fight Promotion” була заснована у 2007 році і організувала 68 турнірів за понад 11 років.

“Якщо взяти до уваги цифри, то це 68 заходів, близько 600 поєдинків, 17 міст України та 14 країн, які представляли бійці. Але, як вже казав Артем, зупинятись ніхто не збирається” – підсумував Віталій.

Артем своєю чергою зазначив, що незважаючи на те, що змішані єдиноборства наразі розвиваються швидким темпом, у плані фінансування та популяризації спорту ми дуже програємо таким видам як бокс чи, до прикладу, футбол. Найбільшими проблемами є оренда приміщень та закупівля спортивного інвентарю. Ми маємо надії, що найближчим часом MMA стане олімпійським видом спорту, що покращить ситуацію, а зараз ми тримаємось на ентузіастах, які проводять турніри.

Проте є перспективи – ліга “RFP” нещодавно увійшла у топ-30 ліг зі змішаних єдиноборств у світі.

“Такі речі можливі завдяки досвіду, виступам у нас спортсменів з-за кордону, виступам наших бійців у інших країнах і обов’язковими прямими трансляціями турнірів на телебаченні. Тоді утворюється зворотній процес – наприклад, після “Кубку Львова”, який ми провели у жовтні, а трансляція відбувалась навіть у США, нашою лігою стали більше цікавитись спортсмени з інших держав. Таке собі замкнуте коло”, – розповів Віталій Вовк.

Нагадаємо, що 6 жовтня 2019 року у Львові відбудеться “Відкритий кубок Львова”, у якому бійці боротимуться за два пояси. Відбудеться десять професійних поєдинків і десять напівпрофесійних.

Роман Гурський для Syla.news

705 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up