Амосова з прихильниками знову штурмувала університет Богомольця

Сьогодні  екс-ректорка Катерина Амосова з її прихильниками вкотре намагалася потрапити в будівлю ректорату Національного медичного університету.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я у Facebook.

Майже о 8 годині ранку біля адміністративної будівлі університету Амосова та люди спортивної зовнішності намагались потрапити в будівлю НМУ ім. О.О. Богомольця. Як повідомляє МОЗ, вони зробили це без жодних законних підстав.

“Співробітники університету викликали поліцію. Не дочекавшись приїзду поліцейських, Катерина Амосова та її прихильники зникли, а після від’їзду поліцейських знову повернулися”, – інформують у МОЗ.

Сьогодні, 22 лютого, рада трудового колективу та ректорат НМУ ім. О.О.Богомольця обговорить ситуацію, свою позицію і подальші дії що склалась,- додали у МОЗ.

У відомстві стверджують, що не підтримують протиправні дії та вживатиме всіх необхідних заходів в межах чинного законодавства.

Нагадаємо, у січні Міністерство охорони здоров’я України звільнило Катерину Амосову з посади ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця втретє.

447 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up