Україна третя серед лідерів за розміром завданих Росії збитків

У Мінекономрозвитку РФ заявили, що Україна увійшла до трійки лідерів за розміром завданих Росії збитків за допомогою економічних обмежень.

Про це повідомляє Інтерфакс.

За даними російського відомства, лідером за кількістю введених обмежень щодо російських товарів став Євросоюз (25), на другому місці – Україна (22), на третьому – Індія (16), далі йдуть Білорусь (13), Туреччина (1) і США (9).

За прогнозованими збитками економіці Росії на першому місці опинився ЄС ($2,4 млрд), на другому – США ($1,1 млрд), на третьому – Україна ($775 млн). Далі йдуть Туреччина ($713 млн), Індія ($377 млн), Іран ($320 млн) і Китай ($174 млн).

Згідно з експертною оцінкою, обмежувальні заходи, введені проти російських товарів, завдали економіці Росії збитків у $6,3 млрд.

Металургійний сектор РФ зазнав найбільших втрат – майже $4 млрд, на другому місці сільськогосподарська промисловість – $1,1 млрд, далі йде хімічна промисловість – $640 млн.

Syla.news

316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up