У Львові запровадять вечірні церемонії одруження

Навесні у Львівському міському відділі державної реєстрації актів цивільного стану запровадять вечірні церемонії одруження.

Про це Syla.news повідомив керівник Львівського ДРАЦСу Зіновій Старосцінський.

Cуть нових церемоній полягатиме у тому, що розписка буде вдень, а обряд вінчання зі знаменитим маршем Мендельсона, ведучим та виступом бандуристок — вночі. Ціна весільної церемонії — близько 2000 гривень (кошторис ще не затверджений, це лише попередній проект).

“Вечірня церемонія трохи відрізнятиметься від денної тим, що матиме вишукане освітлення, оригінальний сценарій, адаптований під вечір. У планах — одружувати молодят за вечірнім сценарієм не в обрядових залах, а у дворі ДРАЦСу. Та для цього доведеться покращити ландшафтний дизайн дворика ДРАЦСу, подумати над оригінальними декораціями. Запевняю, що на вечірні церемонії одруження буде не менший попит, ніж на денні. Закохані опиняться у вирі романтики і казки під зоряним небом. Якщо ця послуга не приживеться, то ми придумаємо щось нове”, – запевнив Зіновій Старосцінський.

Нагадаємо, в Україні з літа 2016 року діє послуга “Шлюб за добу“. У 2017 році у Львові збільшилась кількість одружень. А торік запровадили послугу повторних церемоній одруження приурочених річницям шлюбу.

Олега Ашіон для Syla.news.

962 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up