У Львові провели зустріч з одеським художником і директором музею Олександром Ройтбурдом

Він розповів про свою виставку «Passe-partout», що зараз експонується у галереї «Дзиґа» та діяльність на посаді директора Одеського художнього музею.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

Вчора у львівській галереї «Дзиґа» директор Одеського художнього музею, художник і громадський діяч Олександр Ройтбурд зустрівся з львів’янами. На зустріч прийшли поціновувачі образотворчого мистецтва, львівські діячі культури, журналісти: радниця міського голови Винник з питань культури Ірина Магдиш, народна депутатка Ірина Подоляк, журналіст Антін Борковський, історик і публіцист Василь Расевич, фотограф Юрій Дячишин, – загалом близько 50 людей. Зустріч тривала годину. Більшість  цього часу художник спілкувався з присутніми у форматі “питання-відповідь”.

Питання присутніх були, здебільшого, присвячені творчості Ройтбурда, його участі та перемозі у конкурсі на посаду директора Одеського художнього музею (він очолив заклад торік у березні), громадській діяльності та відносинам з одеськими політиками, веденні сторінки у Facebook та оприлюдненню там текстів і картин.

Додамо, з 22 січня до вчорашнього вечора у галереї «Дзиґа» тривала виставка живопису Олександра Ройтбурда «Passe-partout». Сьогодні у галереї розпочалась підготовка до наступної виставки.

Довідка

Олександр Ройтбурд народився у 1961 році в Одесі. Закінчив Одеський державний педагогічний інститут ім. К. Д. Ушинського (1983). Педагог з фаху — В. Гегамян. Один із лідерів «Української нової хвилі». Член НСХУ (1992). Засновник асоціації «Нове мистецтво». Голова правління ЦСМ Сороса в Одесі (1997–1999). Директор Галереї М. Гельмана у Києві (2002). Учасник 49-ї Венеціанської бієнале (2001). Твори зберігаються у Музеї сучасного мистецтва (Нью-Йорк), Державній Третьяковській галереї, Державному Російському музеї (Санкт-Петербург), Галереї сучасного мистецтва (Любляна, Словенія), Художньому музеї Циммерлі при Рутгерському університеті (Нью-Джерсі), Одеському художньому музеї, приватних зібраннях України, США та багатьох інших країн.

Юрій Семашко, Андрій Саган, для Syla.news.

765 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up