У львівському офісі НАБУ чекають на створення Антикорупційного суду (відео)

Директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро визнає, що бракує реальних вироків по справах про корупцію, однак це відноситься до компетенції Антикорупційного суду, що незабаром повинен запрацювати.

Про це сьогодні під час звіту про виконану роботу в другому півріччі 2018 року розповів директор Львівського територіального відділення Національного антикорупційного бюро Тарас Лопушанський, – повідомляє кореспондент Syla.news.

Тарас Лопушанський заявив, що робота НАБУ триває у багатьох напрямках:

“Якшо говоримо у контексті Західного регіону, то  «нитки» практично усіх проваджень тягнуться зі Львова до Івано-Франківська, Києва, Луцька, інших міст України. Для того, щоб люди знали про нашу роботу за звітний період ми провели зустрічі у 16 містах України.”

Йдеться про зустрічі з представниками громадськості та засобів масової інформації у обласних і районних центрах Західної України: Закарпатській, Волинській, Чернівецькій, Рівненській, Львівській, Хмельницькій, Тернопільській, Івано-Франківській областях. На цих зустрічах загалом побували 670 учасників.

Тарас Лопушанський нагадав, що серед найрезонансніших справ, що веде Львівське територіальне управління НАБУ є два розслідування. Так, по справі Львівського бронетанкового заводу триває судовий розгляд у Солом’янському суді Києва. Підозри та обвинувальні акти вручили кiльком особам: директору заводу, заступнику директора, керівнику відділу, керівнику управління, власнику приватної структури.

“Це логічне завершення нашої роботи. Але чекаємо аби суд поставив остаточну крапку”, – додав Лопушанський.

Ще одна велика справа, що є у компетенції підлеглих Тараса Лопушанського, це корупційні дії на Новороздільській і Новояворівській ТЕЦ: вручено підозри і обвинувальні акти посадовим особам підприємств (Новороздільської та Новояворівської ТЕЦ, посадові особи приватної компанії) справи до суду будуть скеровані до суду після того як особи ознайомляться з матеріалами провадження.

“До речі, суд обмежив підозрюваним час ознайомлення з документами справи до кінця березня 2019 року. Це велика справа, непроста. По ній можуть бути продовження, і детективи зробили великий шмат роботи”, – зауважив директор Львівського територіального управління НАБУ.

Загалом, Львівське управління НАБУ веде справи по яких проходять 450 осіб як підозрювані чи обвинувачені. До суду скерували 176 справ.

“Арештовано чимало майна, це можуть конфіскувати у дохід держави. але чого бракує? Бракує вироків! Сподіваюсь, що сьогоднішній звіт буде останнім у такому форматі. І,сподіваюсь, максимально швидко запрацює Антикорупційний суд, і ми чекаємо з дня на день імена переможців конкурсу, який завершується. Є великі сподівання, що суд поставить логічні крапки по справах про які ми сьогодні говорили, по справах, що є у судах”, – сподівається посадовець.

Він також повідомив, що у випадку оголошення вироків по антикорупційних провадженнях оголосять вироки, то державі можуть повернути понад 9 мільярдів гривень.

Читати також:  НАБУ показала відео, де Уляні Супрун пропонують хабар

Нагадаємо, що зміни законодавства щодо антикорупційного суду почали діяти влітку минулого року. Повноцінна робота нового суду запланована на 2019 рік.

Юрій Семашко, Андрій Саган для Syla.news

 

685 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up