Поштарі весною носитимуть субсидії більше, як мільйону пенсіонерів

Упродовж весни Укрпошта доставлятиме монетизовані субсидії близько 1,1 мільйону пенсіонерів.

Про це повідомила прес-служба Укрпошти.

Для інформування про нарахування субсидії та механізм виплати компанія доставить кожному отримувачу (близько 4мільйони громадян) персональне повідомлення про розмір субсидії, за що призначена субсидія і як її отримати грошовими коштами.

Також компанія доставлятиме протягом дії пілоту субсидії тим пенсіонерам, які отримують пенсії через Укрпошту (близько 1,1 млн клієнтів) та буде максимально сприяти своєчасному отриманню платежів за надані комунальні послуги. Наразі триває процес підписання необхідних угод з Пенсійним Фондом України.

Усі пенсіонери, яких обслуговує Укрпошта, отримуватимуть субсидії готівкою через листонош у день одержання пенсії. Таким чином, вони матимуть змогу не витрачати додатковий час на відвідування поштового відділення і вчасно сплатити комунальні послуги, використавши субсидію за призначенням.

“Ми готуємо мережу для безперебійного забезпечення виплат субсидій тим, хто буде отримувати їх у готівковій формі через Укрпошту. Таке завдання цілком відповідає операційним можливостям та потужностям компанії: нині близько 45% українських пенсіонерів отримують пенсії через Укрпошту. Жодних змін або незручностей клієнти не відчують. Навпаки, ми сподіваємось, що завдяки новій системі монетизації субсидій наші клієнти зможуть отримати додаткові кошти на власні витрати, контролюючи споживання енергії. З огляду на організацію процесу видачі субсидій – він максимально простий та зручний для клієнтів: пенсіонеру необхідно буде розписатися замість однієї відомості у двох”, – зазначив генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

Укрпошта також попереджає, що термін дії пілотного проекту – березень-травень 2019 року. За результатами аналізу ефективності проекту ухвалюватиметься рішення щодо його подальшого впровадження/невпровадження. Щомісяця одержувачі субсидій отримуватимуть кошти за попередній календарний місяць (у березні – за лютий, у квітні – за березень, у травні – за квітень).

Читати також:  #Спецпогашення марки "Сводобу Олегу Сенцову"

Зазначимо, що наразі 75% всіх отримувачів субсидій — це пенсіонери, тому для їхньої зручності виплату і пенсій, і субсидій вирішили синхронізувати. Крім Укрпошти, монетизовані субсидії видаватиме і Ощадбанк.

543 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up