Масі Наєм заявив про можливу причетність Мангера до побиття журналіста

Підозрюваний в організації вбивства Катерини Гандзюк голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер може бути причетний до нападу на журналіста Сергія Нікітенка.

 Про це йдеться у повідомленні адвоката Масі Найєма у Facebook.

Зокрема, відомості про ймовірну причетність Мангера до нападу на Нікітенка містяться у визначенні Херсонського міського суду від 19 листопада. У повідомленні Наєма йдеться про те, що слідчі у цій справі просили суд дозволити доступ до даних мобільних операторів і телефонів причетних до злочину.

“Під закритими в реєстрі громадянами, судячи з посад і дат народження, можливо значаться глава Херсонської облради Владислав Мангер і Олексій Левін, якого поліція і свідок помилково вважали його радником. Про те, що Левін був радником Мангера, в свідченнях помилково говорять ще ряд свідків і організаторів вбивства Каті Гандзюк (виходячи з того, що говорили прокурори під час обрання запобіжного заходу кільком організаторам вбивства Каті). Скоріше всього, для важливості сам Левін саме так і представлявся в певних колах”, – йдеться у повідомленні.

У документі також наведено показання свідка, який чув розмову між Мангером і Левіним про напад на Нікітенка.

“Судячи з усього, на підставі цих даних суд дав дозвіл на доступ до даних мобільних операторів про телефонні з’єднання Олексія Левіна”, – написав Наєм.

Нагадаємо, справа Гандзюк змусила світ засумніватися в Україні.

Syla.news

327 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up