Екс-підлегла Синютки отримала від нього подарунок з порушенням антикорупційного закону

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду  адміністративний протокол стосовно колишньої директорки департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталії Хмиз.

Про це йдеться на офіційному сайті НАЗК.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адмінпротокол стосовно Наталії Хмиз за недотримання законодавства щодо одержання подарунків.

Протокол стосовно колишньої директорки департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталії Хмиз через отримання подарунку у вигляді оплати послуги перельоту чартерним авіарейсом вартістю 4842 гривні від голови Львівської ОДА Олега Синютки, чим порушила вимоги статті 23 Закону України «Про запобігання корупції». Таке діяння Наталії Хмиз містить ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена частиною першою статті 172-5 Кодексу про адміністративні правопорушення: порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків — тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією такого подарунка.

У НАЗК зазначають, що складення протоколу і направлення його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

Нагадаємо, нещодавно приписи від Національного агентства з питань запобігання корупції отримали міністрка освіти і науки Лілія Гриневич та міністр економічного розвитку Степан Кубів.

472 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up