У Львові медики погрожують Синютці припинити роботу швидкої допомоги

Працівники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф пригрозили голові ЛОДА масштабним страйком, який паралізує роботу швидкої допомоги та позбавить хворих можливості отримати медичну допомогу.

Про це медики заявили на зустрічі з головою ЛОДА Олегом Синюткою, повідомляє Справжня варта.

Причин обурення медичного персоналу є декілька: по-перше, медики отримують мізерну заробітну плату, на рівні з водіями швидкої допомоги, а нагадаємо, що у своєму попередньому сюжеті ми повідомляли, що заробітна плата водія складає максимум 4500 гривень при умові дотримання стажу.

Також медики скаржаться, що вони 7 років ходять в одній і тій самій уніформі – останню їм передали ще перед Євро-2012.

Крім того, медперсонал не хоче виїжджати на незначні виклики, як от «подряпини, температура 36,9» і так далі, а головне – медики вимагають звільнення свого керівника Наталії Поважук.

У випадку, якщо голова ЛОДА проігнорує вимоги працівників Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, страйк розпочнеться з 1 березня.

Нагадаємо, шахтарі знову пікетували у центрі Львова.

Syla.news

446 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up