Суд пояснив, чому досі немає рішення щодо Уляни Супрун

В окружному адміністративному суді Києва пояснили, чому досі не винесли рішення у справі тимчасово відстороненої очільниці МОЗ Уляни Супрун.

Про це на брифінгу заявив суддя спікер Богдан Санін, передає РБК-Україна.

“Суд чітко вже зазначив обсяг повноважень, які вона має і які вона не має. Весь інший обсяг повноважень, які були їй делеговані як першому заступнику міністр – зберігається. І апеляційна скарга щодо роз’яснення ухвали суду також не надходила”, – сказав Санін.

За його словами, МОЗ може звернутись до суду за роз’ясненням.

Нещодавно повідомлялось, що суддя у справі Супрун Сергій Каракаш’ян, який має ухвалити рішення у справі Уляни Супрун, вже понад добу перебуває у нарадчій кімнаті.

Санін пояснив це тим, що суддя має врахувати всі позиції і розглянути всі документи. Він додав, що немає гарантії, що суддя оголосить рішення сьогодні.

“Щодо довгого перебування судді в нарадчій кімнаті. Це залежить від багатьох моментів. Суддя має врахувати всі позиції. Ми не знаємо той обсяг документів, який готує суддя Каракаш’ян. Ми сподіваємось, що сьогодні суддя вийде і оголосить рішення. Але це не є гарантія, що сьогодні це станеться”, – сказав він.

Нагадаємо, Супрун заявила, що питання роботи МОЗ вирішуватимуть на засіданні уряду.

Syla.news

341 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up