Львівська залізниця приготувала зерновози зимою

Інфраструктура та локомотивний парк Львівської залізниці готові до перевезення нового врожаю зернових на Львівщині.

Про це сьогодні повідомив прес-центр Львівської залізниці.

На запрошення Львівської обласної державної адміністрації керівництво Львівської залізниці взяло участь у робочій зустрічі з керівниками великих аграрних підприємств і компаній Львівщини, на якій обговорювалися питання запровадження інноваційних засобів організації сільськогосподарського виробництва та ефективного планування логістики агровиробників.
Під час зустрічі,  що відбулась у Львівській облдержадміністрації, виконавчий директор Львівської залізниці Володимир Крот ознайомив присутніх із об’ємами вантажних перевезень на Львівщині у 2018 році, зокрема акцентував увагу на обсягах навантаження зернових. Загалом торік Львівська залізниця навантажила по області майже 3 900 000 тонн. Із них понад 720 000. тонн – зернові вантажі, що на 147 400 тонн більше, ніж у 2017 році.

Єдина станція, де формуються відправницькі маршрути зі збіжжям в області, є у Красному, ступінчаті маршрути зі зерном формуються на станціях Мостиська-ІІ та Сокаль. Крім того, можливості для повагонних та групових відправлень вантажів на Львівщині мають станції Стрий, Гніздичів, Ходорів, Підзамче, Сапіжанка, Комарно, Городок, Кам’янка-Бузька, Рудки, Глинна-Наварія, Рудки, Злочів, Броди та Ожидів-Олесько.

За словами Володимира Крота, позитивна динаміка з навантаження зернових в області спостерігається і з початку цього року. Упродовж січня на Львівщині було навантажено 56 200 тонн збіжжя, що на 21 600 тонн перевищує показник аналогічного періоду минулого року.

Керівник Львівської магістралі поінформував аграріїв про можливості Львівської залізниці в організації перевезень вантажів агропромислового комплексу у 2019 році. Навіть за орієнтовних обсягів врожаю 2019 року в 1 мільйон тонн, інфраструктура та локомотивний парк залізниці готові оперативно реагувати на потреби аграріїв Львівщини та швидко і якісно перевозити їхню продукцію. За розрахунками залізничників, на ці потреби у пікові періоди перевезень, що припадають на літні місяці та початок осені, потрібно 10 магістральних та 11 маневрових тепловозів. Необхідна кількість локомотивів готова до роботи вже сьогодні.

Володимир Крот звернув увагу учасників зустрічі на серйозних можливостях для налагодження та поглиблення активних міжнародних економічних зв’язків, що з’являться із розвитком інфраструктури прикордонної двоколійної дільниці Мостиська-Львів, що входить до Критського міжнародного транспортного коридору № 3 (Берлін-Вроцлав-Львів-Київ).

Нині одна з колій дільниці у сполученні Держкордон – Мостиська-І суміщена з євроколією 1435 мм, а до 1990-х років суміщена колія довжиною 42 км пролягала до станції Родатичі. За словами Володимира Крота, при зацікавленості потенційних інвесторів у розвитку бізнесу в регіоні та за сприяння органів влади і місцевого самоврядування є можливість відновити європейську колію на цій дільниці до станції Родатичі. У комплексі з будівництвом навантажувальних та перевантажувальних терміналів уздовж залізничної інфраструктури це дозволить суттєво збільшити об’єми вантажних перевезень, у тому числі продукції агровиробників, у напрямку Західної Європи та зворотно.

Нагадаємо, торік восени виникли проблеми з перевзеннями зерна залізницею в порти для подальшого продажу іншим країнам. Відтак, у 2018 році залізничники перевезли зерна менше, ніж у 2017 році.

 

730 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up