Порошенко: За отримані від розмитнення «євроблях» кошти проіндексують пенсії

Від розмитнення автомобілів на єврономерах держава вже отримала 5 мільярдів гривень. Ці кошти планують використати для того, аби проіндексувати пенсії, які не проіндексували у 2015-2016 роках.

«Це дає можливість нам вирішити питання індексації тих пенсій, які не були проіндексовані у 2015-2016 роках в силу обставин — військових, бюджетних», — передає прес-служба Адміністрації президента.

Там зазначають, що президент звернувся до уряду з проханням розробити пропозиції щодо індексації пенсій та провести таку індексацію найближчим часом.

Нагадаємо, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією.

У Верховній Раді України зареєстрували законопроект, яким пропонують продовжити пільговий період розмитнення авто на єврономерах до 23 травня 2019 року. Протягом пільгового періоду вартість розмитнення авто зменшена вдвічі.

380 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up